AKCE! Doprava ZDARMA na všechny naše generátory!

Generátor na vodíkovou vodu Lazena HB-H04M 400ml + dárekZDARMA

30 dní možnost vrácení peněz

Oblíbená láhev (400 ml) na výrobu molekulárního vodíku nyní s výkonnějším generátorem. Láhev Lazena HB-H04M obohacuje vodu o vysoké koncentrace molekulárního vodíku, očišťuje ji od chlóru a ozónu a odděluje kyslík.

Můžeme doručit do:
24.7.2024
Skladem
Kód: 1824
Značka: Lazena
5 290 Kč –13 % 4 550 Kč 3 760 Kč bez DPH
Kategorie: Generátory vodíkové vody
Záruka: 2 roky
Barva: Šedá
Objem nádoby: 0,4 l
Koncentrace vodíku: 0,8-1,6 ppm
Rozsah ORP: -350 až -600 mV
Rozsah teploty: 5-60 ˚C
Výška: 225 mm
Šířka: 67 mm
Hmotnost: 0,53 kg
Generátor na vodíkovou vodu Lazena HB-H04M 400ml  + dárekZDARMA
Akce Tip Dárek k nákupu zdarma
ZDARMAZDARMA 5 290 Kč –13 %

SKLENĚNÁ VODÍKOVÁ LÁHEV LAZENA HB-H04M

Oblíbená láhev (400 ml) na výrobu molekulárního vodíku nyní s výkonnějším generátorem. Láhev Lazena HB-H04M obohacuje vodu o vysoké koncentrace molekulárního vodíku, očišťuje ji od chlóru a ozónu a odděluje kyslík. Obsah vodíku ve vodě je mnohonásobně vyšší než u jiných lahví fungujících na bázi samostatné elektrolýzy!


Použití lahve je jednoduché, můžete ji vzít kamkoli s sebou, kdekoli si do ní natočit kohoutkovou vodu a nabíjet ji zapojením do sítě stejně jako mobilní telefon. Balení obsahuje adaptér, díky kterému můžete na generátor vodíku nasadit láhev koupené balené vody. Elektrody jsou z kvalitních materiálů a mají velmi dlouhou životnost.


Důležité vlastnosti této lahve:

Umožňuje přímé nasazení na láhev s vodou. Vodíková voda na dosah. Máme pro vás parádní tip! Pokud se chystáte na cesty a nechcete s sebou balit celou láhev, vezměte si pouze spodní část s generátorem vodíku. Snadno na něj upevníte hrdlo běžné láhve a vytvoříte tak rychle vodu obohacenou o molekulární vodík.


Čím se liší láhev Lazena HB-H04M od levnějších láhví?

Rozdíl je v technologii – pokročilejší elektrolýza s využitím membrány umožňuje láhvi Lazena HB-H04M obohatit vodu vyššími koncentracemi vodíku díky oddělení kyslíku.

 

Jak láhev funguje?

Lahev na vodíkovou vodu LazenaLáhve Lazena využívají technologie SPE (Solid poly electrolytic) a PEM (Proton exchange membrane). Membrána (PEM) je sendvičově uložena mezi dvěma elektrodami (katodou a anodou). Během elektrolýzy, kdy se odděluje vodík od kyslíku, membrána brání kyslíku rozpuštění zpět do upravené vody. Kyslík a vedlejší produkty jsou tak vypuštěny do odpadní nádoby ve spod lahvičky. Díky tomu se do vody rozpustí mnohem větší koncentrace vodíku než při běžné elektrolýze. Na výběr jsou dvě délky elektrolýzy: 5 a 7 minut, přičemž délka elektrolýzy určuje množství vodíku ve vodě. Čím delší čas, tím větší bude koncentrace vodíku v upravené vodě.


Výsledná voda má následující vlastnosti:

ico-vse-ok Záporné ORP -350 až -600 mV

ico-vse-ok Obsah H2 mezi 0.8 - 1.6 ppm

ico-vse-ok Hodnota pH vody bude po elektrolýze mírně zásaditější

ico-vse-ok Současně je voda zbavena chlóru a ozónu


Láhev Lazena se ovládá pomocí jediného tlačítka a baterie vydrží nabitá na množství cca 10 cyklů.

 

Jakou vodu používat?

Láhev je určená pro úpravu kvalitní pitné vody (kohoutkové) nebo vody upravené reverzní osmózou  o teplotě do 60 ˚C. Součástí balení jsou také dvě redukce umožňující upravit balenou vodu přímo z láhve. Generátor se našroubuje na PET láhev místo víčka, láhev se otočí vzhůru nohama generátorem dolů. Nepoužívejte set pro elektrolýzu sycené vody (mohla by poškodit láhev). Vodu můžete pít ihned po dokončení elektrolýzy, rovnou z láhve nebo ji přelít do sklenice, ideálně do 10 minut (max. 1 hodiny), protože vodík časem vyprchává.

 
 
Zdravotní účinky vodíku

Voda upravená s pomocí lahve Lazena HB-H04 je tělem daleko lépe využitelná a má výrazné antioxidační účinky. Můžete ji pít po celý den.

 

ico-vse-ok Brání poškození buněk

ico-vse-ok Potlačuje zánět

ico-vse-ok Chrání DNA

ico-vse-ok Bojuje proti rakovinnému bujení

ico-vse-ok Upravuje vysoký krevní tlak, hyperglykémii a poruchy lipidového metabolismu

ico-vse-ok Je mimořádně prospěšná pro diabetiky I. a II. typu

ico-vse-ok Zlepšuje trávení

ico-vse-ok Velmi potlačuje stárnutí a vyhlazuje vrásky

ico-vse-ok Bojuje proti zánětu

ico-vse-ok Zkvalitňuje spánek, paměť

 

Výzkum vodíkové terapie stojí za zásadním zlepšením zdraví v Japonsku. Japonci bývali po druhé světové válce jedním z nejvíce nemocných národů a dnes je tomu naopak. Účinků molekulárního vodíku se tu běžně využívá ve zdravotnictví.


Snadná údržba

Jednou za čas naplňte láhev do poloviny vodou a pořádně protřepejte. Nepoužívejte saponáty, v případě potřeby postačí jemné mýdlo. Po vylití vody nechte na dně malé množství čisté vody, aby přes noc nevyschla SPE membrána (pokud vyschne, je třeba před dalším použitím nalít do lahve vodu do výše 2,5 cm a nechat membránu nasáknout po dobu 4 hodin). Jednou za 4-6 měsíců je vhodné vyčistit láhev pomocí kyseliny citrónové.


Záruka kvality

Výrobky Lazena HB-H byly testovány v laboratoři Institutu pro testování a certifikaci, a.s. a splňují hygienické požadavky dané právní legislativou ČR.

 

Generátor na vodíkovou vodu Lazena HB-H04M 400ml

Zpět do obchodu