AKCE! Doprava ZDARMA na všechny naše generátory!

Co je molekulární vodík

Nejsilnější antioxidant bez vedlejších účinků.

Obohacená voda o molekulární vodík a její účinky na lidský organismus:

Naše těla jsou skvělé biomechanické „stroje”, které mají genetické předpoklady fungovat v průměru přes 120 let. Proč se těchto let nedožíváme? Proč stárneme? Proč jsme nemocní? Jednou z hlavních příčin je údajně takzvaný „oxidační stres“. Hlavním zdrojem oxidačního stresu je nerovnováha mezi tvorbou volných kyslíkových radikálů, které vznikají jako vedlejší produkt okysličování a látkové přeměny, a antioxidační kapacitou organismu.

Generátor molekulárního vodíkuPro nás je důležité, že už dlouho víme, jak akutní oxidační stres způsobuje vážné poškození tkání, a stane-li se trvalým, je jednou z nejdůležitějších příčin mnoha častých tzv. civilizačních onemocnění, rakoviny i zrychleného procesu stárnutí. Ve vývoji účinných antioxidantů nevykazujících vedlejší účinky bylo přes všechny snahy výrobců dosaženo jen nevýrazných výsledků. Skvělá zpráva však přišla již v r. 2007 z Japonska: japonští výzkumníci zjistili, že velký potenciál jako účinný antioxidant pro léčebné použití má tzv. molekulární vodík. Vodík má pro terapeutické a preventivní aplikace mnoho výhod. Vykazuje nejen účinnost proti oxidačnímu stresu, ale i rozličné protizánětlivé a protialergické efekty. Klinické pokusy ukazují, že aplikace molekulárního vodíku snižuje výskyt mitochondriálních poruch.

Molekulární vodík zaujímá v současné době první místa na poli vědeckého, ale také již lékařského výzkumu v oblasti zdraví. Existuje velké množství vědeckých studií, ve kterých se celé týmy vědců zabývají mechanismy oxidačního stresu a s ním souvisejícími chronickými degenerativními onemocněními včetně zrychleného stárnutí, stejně jako nemocí souvisejících s acidobazickou rovnováhou. Molekulární vodík je malý vědecký zázrak současnosti.

 

Oblíbené generátory vodíkové vody

   

Zdraví a energie v každé buňce!
Vodíková voda spouští v lidském těle silné regenerační procesy.

 

Molekulární vodík   Vodíková voda   Posiluje imunitu

 
Silný antioxidant
Potlačuje volné radikály díky produkci glutathionu, redukuje oxidační stres.

 

 


Ochrana buněk

Potlačuje mitochondriální oxidační stres, zabraňuje stárnutí buněk a poškození mitochondriální DNA.

 

 


Posiluje imunitu

Aktivuje ochranné reakce, zlepšuje imunitní reakci organismu, snižuje alergické reakce.

 

Redukce hmotnosti    Krásná a zdravá pokožka    Prodloužení mládí 


Redukce hmotnosti

Stimuluje metabolismus, reguluje viscerální tuk, snižuje hladinu cukru v krvi.

 

 


Krásná a zdravá pokožka

Podporuje vznik kolagenu, chrání proti UV záření, reguluje hyperpigmentaci kůže.

 

 


Udržuje vitalitu

Zabraňuje rychlému stárnutí, aktivuje mozek, ovlivňuje expresi genů.

 

Efektivita fyzické aktivity    Protizánětlivý účinek    Antibakteriální účinek 

 
Efektivita fyzické aktivity
Zvyšuje celkovou vytrvalost, regeneraci, zmírňuje svalovou ztuhlost, snižuje únavu.

 

 


Protizánětlivý účinek

Urychluje regeneraci tkání, podporuje rychlé zotavení, zkracuje dobu rehabilitace.

 

 


Antibakteriální účinek

Snižuje zánět ústní sliznice, zmírňuje zarudnutí pokožky, léčí drobné poškození kůže.

 

Co je molekulární vodík:


Molekulární vodík jako nejmenší molekula ve vesmíru může proniknout hluboko do buněk, kde se jiné antioxidanty nedostanou. Molekulární vodík proniká také do mitochondrií, aby eliminoval volné radikály přímo u jejich zdroje, a jako nejmenší molekula snadno proniká krevní mozkovou bariérou, aby se eliminovaly volné radikály v mozku. Molekulární vodík H2 je nejsilnější antioxidant, ale na rozdíl od většiny antioxidantů nemá žádné vedlejší účinky. Molekulární vodík selektivně likviduje pouze škodlivé volné radikály.

Molekulární vodík neutralizuje volné radikály, přeměňuje je na vodu a neponechává přitom žádné vedlejší produkty. Když se voda (nejčastěji pitím) dostane do těla, trvale odstraňuje jeden z nejnebezpečnějších volných radikálů – hydroxylový – tak, že bude reagovat s kyslíkem z hydroxylové skupiny •OH a vytvoří neškodnou vodu, kterou tělo vyloučí ven dýcháním, pitím a močí. Neustále odstraňování nejnebezpečnějších radikálů z lidského těla je zásadní pro udržení optimálního lidského zdraví a kvality života. Molekulární vodík produkuje negativní oxidačně-redukční potenciál v těle, díky kterému se zvyšuje schopnost organismu bojovat s volnými radikály a oxidativním stresem. Molekuly vodíku aktivují gen zodpovědný za tvorbu antioxidačních enzymů (kataláza, glutathionperoxidáza), které eliminují obrovské množství všech volných radikálů. Právě tento proces je považován za nejsilnější ochranu proti oxidativnímu stresu. 

 


Vyzkoušet molekulární vodík