AKCE! Doprava ZDARMA na všechny naše generátory!

Molekulární vodík v tabletách

Praktické balení a jednoduché použití

Ne vždy je prostor na generátory vodíkové vody. Někdy je potřeba ušetřit místo, a právě proto pro vás máme vodíkové tablety, které se výborně hodí na cesty. Z tablet se postupně uvolňuje molekulární vodík, který je v nich obsažen ve významném množství, které se po požití v trávicím traktu postupně uvolňuje až po dobu šesti hodin. U těch určených ke konzumaci se jedná o první vodíkový přípravek tohoto druhu, jehož užívání není vázané na denní dobu, stravovací nebo pitný režim.

Význam zdraví v dnešní době

V současné době, kdy je naše společnost zaměřena na výkon, zapomínáme někdy na vlastní zdraví. Jíme nezdravě, nesportujeme a opomíjíme svou duševní stránku. Ne vždy je snadné najít si čas na pohyb, ale jsou věci, které pro své zdraví můžete udělat během chvilky. Jednou z nich je užívat molekulární vodík v tabletách. Vědecké studie se k němu v posledních letech výrazně obrací a zdůrazňují jeho prospěšné účinky na lidský organismus. Výrazný přínos měla již japonská studie z roku 2007, která prokázala jeho vliv na oxidační stres a protialergický a protizánětlivý efekt.

Účinky na lidské zdraví

Vodíkové tablety mají výrazné účinky na lidské zdraví. Molekulární vodík působí proti stárnutí, pomáhá posílit imunitu a také zlepšuje stav tuků v těle. Diabetikům pomáhá výrazně zlepšit stav cukrů v těle. Zlepšuje vitalitu, snižuje únavu, zlepšuje hladinu cholesterolu, pomáhá s regenerací DNA, hydratuje a omlazuje pleť a urychluje regeneraci namožených svalů po sportovním výkonu.

Molekulární vodík v tabletách pro všechny

Vodíkové tablety nemají žádné vedlejší účinky. Pokud byste si s výběrem nevěděli rady, neváhejte nám napsat. Rádi vám poradíme.

h2 dent care
321 Kč bez DPH
389 Kč

Tableta je pouze k rozžvýkání, tabletu nepolykejte.

Kód: 1880
H2 forte
H2 Forte
Skladem
736 Kč bez DPH
890 Kč

Užívejte 1 tabletu třikrát denně, nejlépe po jídle. Zapijte dostatečným množstvím tekutin.

Kód: 1887
H2 immunity
322 Kč bez DPH
390 Kč

Doplněk stravy pro podporu správné funkce imunitního systému s obsahem kombinace vitamínů a minerálů ve vhodném poměru.

Kód: 1884
active hydrogen power
Novinka
RealH2 Active Hydrogen POWER
Momentálně nedostupné
1 397 Kč bez DPH
1 690 Kč

RealH2, vodíkové tablety je doplněk stravy. Jedná se o revoluční produkt nové generace. RealH2 je certifikovaný produkt, který je registrován v EU databázi vedené...

Kód: 1877
4 položek celkem