Molekulární vodík je malý vědecký zázrak současnosti. Podle posledních vědeckých studií může mít molekulární vodík pozitivní vliv na mnoho zdravotních problémů. Vodíkové lahve mají např. tyto vlastnosti: antioxidační schopnosti, posilují imunitu, zlepšují stav tuků i cukrů u klientů s diabetem, zlepšují hladinu cholesterolu, zlepšují vitalitu a snižují únavu, urychlují regeneraci svalů, působí proti stárnutí organismu, výrazně urychlují regeneraci po sportu či fyzické zátěži.

Cena

45904990
145904990
hydrogen water 4
Tip Doprava zdarma
5 570 Kč
4 990 Kč
(–10 %)
(4 124 Kč bez DPH)

Objevte zázrak 21. století. Vodík má pro terapeutické a preventivní aplikace mnoho výhod. Vykazuje nejen účinnost proti oxidačnímu stresu, ale i rozličné protizánětlivé a protialergické efekty. Klinické pokusy ukazují, že aplikace molekulárního vodíku snižuje výskyt mitochondriálních poruch. Molekulární vodík zaujímá v současné době první místa na poli vědeckého, ale také již lékařského výzkumu v oblasti zdraví. Představujeme vám generátor, který na českém trhu patří mezi nejlepší s poměrem cena / výkon.

Skladem 
Detail
Kód: XDHS201
hydrogen water bottle b
Tip Doprava zdarma
5 190 Kč
4 590 Kč
(–12 %)
(3 793 Kč bez DPH)

Objevte zázrak 21. století. Vodík má pro terapeutické a preventivní aplikace mnoho výhod. Vykazuje nejen účinnost proti oxidačnímu stresu, ale i rozličné protizánětlivé a protialergické efekty. Klinické pokusy ukazují, že aplikace molekulárního vodíku snižuje výskyt mitochondriálních poruch. Molekulární vodík zaujímá v současné době první místa na poli vědeckého, ale také již lékařského výzkumu v oblasti zdraví.

Momentálně nedostupné 
Kód: XDHS200
2 položek celkem