AKCE! Doprava ZDARMA na všechny naše generátory!

Lahev na molekulární vodík Lazena HB-H04M 240ml (Bílá) Ideální jako dárek

30 dní možnost vrácení peněz

Skleněná láhev s výkonným generátorem vodíku a kompaktním designem, ideální na cesty, odstraní chlór. Ionizační láhev Lazena HB-H04M obohacuje vodu o vysoké koncentrace molekulárního vodíku, očišťuje ji od chlóru a ozónu a odděluje kyslík.

Můžeme doručit do:
18.6.2024
Skladem
Kód: 1827/BIL
Značka: Lazena
4 390 Kč 3 628 Kč bez DPH
Kategorie: Generátory vodíkové vody
Záruka: 2 roky
Objem nádoby: 0,24 l
Koncentrace vodíku: 0,8-1,6 ppm
Rozsah ORP: -450 až -650 mV
Rozsah teploty: 5-60 ˚C
Výška: 205 mm
Šířka: 67 mm
Hmotnost: 0,35 kg

SKLENĚNÁ VODÍKOVÁ LÁHEV LAZENA HB-H04M

Skleněná láhev s výkonným generátorem vodíku a kompaktním designem, ideální na cesty, odstraní chlór. Ionizační láhev Lazena HB-H04M obohacuje vodu o vysoké koncentrace molekulárního vodíku, očišťuje ji od chlóru a ozónu a odděluje kyslík. Obsah vodíku ve vodě je mnohonásobně vyšší než u jiných lahví fungujících na bázi samostatné elektrolýzy!

Použití lahve je jednoduché, můžete ji vzít kamkoli s sebou, kdekoli si do ní natočit kohoutkovou vodu a nabíjet ji zapojením do sítě stejně jako mobilní telefon. Balení obsahuje adaptér, díky kterému můžete na generátor vodíku nasadit láhev koupené balené vody. Elektrody jsou z kvalitních materiálů a mají velmi dlouhou životnost.

Jak láhev funguje?

Láhve Lazena využívají technologie SPE (Solid poly electrolytic) PEM (Proton exchange membrane). Membrána (PEM) je sendvičově uložena mezi dvěma elektrodami (katodou a anodou). Během elektrolýzy, kdy se odděluje vodík od kyslíku, membrána brání kyslíku rozpuštění zpět do upravené vody. Kyslík a vedlejší produkty jsou tak vypuštěny do odpadní nádoby ve spod lahvičky. Díky tomu se do vody rozpustí mnohem větší koncentrace vodíku než při běžné elektrolýze. Na výběr jsou dvě délky elektrolýzy: 5 a 7 minut, přičemž délka elektrolýzy určuje množství vodíku ve vodě. Čím delší čas, tím větší bude koncentrace vodíku v upravené vodě.

 

Výsledná voda má následující vlastnosti:

ico-vse-ok Záporné ORP -450 až -650 mV (oxidačně redukční potenciál)

ico-vse-ok Obsah H2 mezi 0.8 - 1.6 ppm

ico-vse-ok Hodnota pH vody bude po elektrolýze mírně zásaditější

ico-vse-ok Současně je voda zbavena chlóru, ozónu a přebytečného kyslíku


Láhev Lazena se ovládá pomocí jediného tlačítka a baterie vydrží nabitá na množství cca 10 cyklů.

lazena-HB-H04M

Jakou vodu používat?

Láhev je určená pro úpravu pitné vody (kohoutkové, balené), vody z reverzní osmózy o teplotě do 60 ˚C. Součástí balení jsou také dvě redukce umožňující upravit balenou vodu přímo z PET láhve. Generátor se našroubuje na PET láhev místo víčka, láhev se otočí vzhůru nohama generátorem dolů.

Nepoužívejte generátor pro elektrolýzu sycené vody!

Vodu popíjejte nejlépe ihned po dokončení elektrolýzy přímo z láhve nebo ji přelít do sklenice. Vodu je nejlepší vypít do 10 minut (max. 1 hodiny), protože vodík časem vyprchává.

 

Čím se liší láhev Lazena HB-H04M?

Rozdíl je v designu. Model HB-W-H04M je díky nižšímu obsahu menší než ostatní modely Lazena. Lépe se vejde do tašky nebo kabelky. Výkon generátoru je totožný s modelem HB-H04M. Pro ještě menší rozměry lze u všech láhví Lazena skleněnou část z generátoru odšroubovat a vyměnit za krytku. Pro přípravu vodíkové vody pak jednoduše použijete jakoukoliv standardní PET láhev (doporučuje max. objem 0,5l). Generátor se našroubuje na PET láhev místo víčka, láhev se otočí vzhůru nohama generátorem dolů a spustí se elektrolýza.

 

Zdravotní účinky vodíku

Voda upravená s pomocí lahve Lazena HB-H04M je tělem daleko lépe využitelná a má výrazné antioxidační účinky. Můžete ji pít po celý den.

 

ico-vse-ok Hydratuje tělo 6x lépe než obyčejná voda

ico-vse-ok Brání poškození buněk

ico-vse-ok Potlačuje zánět

ico-vse-ok Chrání DNA

ico-vse-ok Bojuje proti rakovinnému bujení

ico-vse-ok Upravuje vysoký krevní tlak, hyperglykémii a poruchy lipidového metabolismu

ico-vse-ok Je mimořádně prospěšná pro diabetiky I. a II. typu

ico-vse-ok Zlepšuje trávení

ico-vse-ok Velmi potlačuje stárnutí a vyhlazuje vrásky

ico-vse-ok Bojuje proti zánětu

ico-vse-ok Zkvalitňuje spánek, paměť


Výzkum vodíkové terapie stojí za zásadním zlepšením zdraví v Japonsku. Japonci bývali po druhé světové válce jedním z nejvíce nemocných národů a dnes je tomu naopak. Účinků molekulárního vodíku se tu běžně využívá ve zdravotnictví.

Snadná údržba

Jednou za čas naplňte láhev do poloviny vodou a pořádně protřepejte. Nepoužívejte saponáty, v případě potřeby postačí jemné mýdlo. Po vylití vody nechte na dně malé množství čisté vody, aby přes noc nevyschla SPE membrána (pokud vyschne, je třeba před dalším použitím nalít do lahve vodu do výše 2,5 cm a nechat membránu nasáknout po dobu 4 hodin). Jednou za 4-6 měsíců je vhodné vyčistit láhev pomocí kyseliny citrónové.

 

Zpět do obchodu