AKCE! Doprava ZDARMA na všechny naše generátory!

Generátor molekulárního vodíku Lazena HB-H05M 400ml + dárekZDARMA

30 dní možnost vrácení peněz

Nejvýkonnější láhev Lazena s obsahem 400 ml obohacuje vodu o vodík až na 1.8 ppm. Lahev Lazena HB-H05M obohacuje vodu o vysoké koncentrace molekulárního vodíku, očišťuje ji od chlóru a ozónu a odděluje kyslík.

Můžeme doručit do:
24.7.2024
Skladem
Kód: 1836
Značka: Lazena
5 790 Kč –12 % 5 090 Kč 4 207 Kč bez DPH
Kategorie: Generátory vodíkové vody
Záruka: 2 roky
Objem nádoby: 0,4 l
Koncentrace vodíku: 1,0-1,8 ppm
Rozsah ORP: -400 až -600 mV
Rozsah teploty: 5-60 ˚C
Výška: 103 mm
Šířka: 72 mm
Hmotnost: 0,53 kg
lazena hb h05m01
Akce Tip Dárek k nákupu zdarma
ZDARMAZDARMA 5 790 Kč –12 %

Lazena na vodíkovou voduSKLENĚNÁ VODÍKOVÁ LÁHEV LAZENA HB-H05M

Nejvýkonnější a nejoblíbenější vodíková lahev Lazena s obsahem 400 ml obohacuje vodu o molekulární vodík až na 1.8 ppm. Láhev Lazena HB-H05M obohacuje vodu o vysoké koncentrace molekulárního vodíku, očišťuje ji od chlóru a ozónu a odděluje kyslík. Obsah vodíku ve vodě je mnohonásobně vyšší než u jiných lahví fungujících na bázi samostatné elektrolýzy!

 

Použití lahve je jednoduché, můžete ji vzít kamkoli s sebou, kdekoli si do ní natočit kohoutkovou vodu a nabíjet ji zapojením do sítě stejně jako mobilní telefon. Balení obsahuje adaptér, díky kterému můžete na generátor vodíku nasadit láhev koupené balené vody. Elektrody jsou z kvalitních materiálů a mají velmi dlouhou životnost.

Důležité vlastnosti této lahve:

Láhev Lazena HB-H05M obohacuje vodu o vysokou koncentraci vodíku než obvyklé generátory. Pro praktické přenášení generátoru nechybí redukce pro nasazení PET láhví, takže není nutné láhev při cestování nosit včetně skla.

Jak láhev funguje?

Láhve Lazena využívají technologie SPE (Solid poly electrolytic) a PEM (Proton exchange membrane). Membrána (PEM) je sendvičově uložena mezi dvěma elektrodami (katodou a anodou). Během elektrolýzy, kdy se odděluje vodík od kyslíku, membrána brání kyslíku rozpuštění zpět do upravené vody. Kyslík a vedlejší produkty jsou tak vypuštěny do odpadní nádoby ve spod lahvičky. Díky tomu se do vody rozpustí mnohem větší koncentrace vodíku než při běžné elektrolýze. Na výběr jsou dvě délky elektrolýzy: 5 a 7 minut, přičemž délka elektrolýzy určuje množství vodíku ve vodě. Čím delší čas, tím větší bude koncentrace vodíku v upravené vodě.

 

Výsledná voda má následující vlastnosti:

ico-vse-ok Záporné ORP -400 až -600 mV (oxidačně redukční potenciál) 

ico-vse-ok Obsah H2 je 1,0 až 1,8 ppm

ico-vse-ok Hodnota pH vody bude po elektrolýze mírně zásaditější

ico-vse-ok Současně je voda zbavena chlóru, ozónu a přebytečného kyslíku


Láhev Lazena se ovládá pomocí jediného tlačítka a baterie vydrží nabitá na množství cca 50 cyklů.

 

Jakou vodu používat?

Láhev je určená pro úpravu kvalitní pitné vody (kohoutkové) nebo vody upravené reverzní osmózou o teplotě do 60 ˚C. Součástí balení jsou také dvě redukce umožňující upravit balenou vodu přímo z láhve. Generátor se našroubuje na PET láhev místo víčka, láhev se otočí vzhůru nohama generátorem dolů a spustí se elektrolýza.

Nepoužívejte generátor pro elektrolýzu sycené vody!


Vodu můžete pít ihned po dokončení elektrolýzy, rovnou z láhve nebo ji přelít do sklenice, ideálně do 10 minut (max. do 1 hodiny), protože vodík časem vyprchává.

Zdravotní účinky vodíku

Voda upravená s pomocí lahve Lazena HB-H05M je tělem daleko lépe využitelná a má výrazné antioxidační účinky. Můžete ji pít po celý den.

ico-vse-ok Hydratuje tělo 6x lépe než obyčejná vodaMolekulární vodík - láhev

ico-vse-ok Brání poškození buněk

ico-vse-ok Potlačuje zánět

ico-vse-ok Chrání DNA

ico-vse-ok Bojuje proti rakovinnému bujení

ico-vse-ok Upravuje vysoký krevní tlak, hyperglykémii

ico-vse-ok Je mimořádně prospěšná pro diabetiky I. a II. typu

ico-vse-ok Zlepšuje trávení

ico-vse-ok Velmi potlačuje stárnutí a vyhlazuje vrásky

ico-vse-ok Bojuje proti zánětu

ico-vse-ok Zkvalitňuje spánek, paměť


Výzkum vodíkové terapie stojí za zásadním zlepšením zdraví v Japonsku. Japonci bývali po druhé světové válce jedním z nejvíce nemocných národů a dnes je tomu naopak. Účinků molekulárního vodíku se tu běžně využívá ve zdravotnictví.

Snadná údržba

Jednou za čas naplňte láhev do poloviny vodou a pořádně protřepejte. Nepoužívejte saponáty, v případě potřeby postačí jemné mýdlo. Po vylití vody nechte na dně malé množství čisté vody, aby přes noc nevyschla SPE membrána (pokud vyschne, je třeba před dalším použitím nalít do lahve vodu do výše 2,5 cm a nechat membránu nasáknout po dobu 4 hodin). Jednou za 4-6 měsíců je vhodné vyčistit láhev pomocí kyseliny citrónové.

 

Generátor molekulárního vodíku Lazena HB-H05M 400ml

Zpět do obchodu