AKCE! Doprava ZDARMA na všechny naše generátory!

Vodíková voda je neocenitelným pomocníkem při sportu i hubnutí

 Vodíková voda je neocenitelným pomocníkem při sportu i hubnutí

 

Vodíková voda je neocenitelným pomocníkem při sportu i hubnutí Vodíková voda je voda obohacená o molekuly vodíku, které působí jako silné antioxidanty. Pití vodíkové vody má tak  významnou úlohu v rámci odstranění volných radikálů v lidském těle, čímž zlepšuje zdraví, zpomaluje stárnutí a zvy šuje imunitu. Voda sycená vodíkem nachází významné využití například pro sportovní aktivity a v procesu hubnutí.  

Vodíková voda je vhodným nápojem při sportovních aktivitách 

Je známým faktem, že při sportovních aktivitách se zvyšuje spotřeba kyslíku a dochází ke zvýšené produkci oxidantů.  Z tohoto důvodu je velmi důležité zajistit si ochranu před antioxidanty, což poskytuje právě voda obohacená vodí kem. Vodíková voda navíc zabraňuje hromadění kyseliny mléčné ve svalech, díky čemuž se vyvarujete bolesti sva lové hmoty po namáhavém tréninku. 

Vodíková voda vás zbaví přebytečných kil 

Vodíková voda se také podílí na aktivaci metabolismu tuků, díky tomu je skvělým pomocníkem při hubnutí a udržení  si skvělé postavy. Vodíková voda stimuluje hormony, které regulují ukládaní tuků a další metabolické procesy v lid ském těle, čímž přispívá k rozpadu nadbytečných tuků. Pravidelnou konzumací vodíkové vody tak bude hubnutí da leko jednoduší.  

Vědecké průzkumy také prokázaly, že pití vodíkové vody vede ke snížení obsahu tuku v játrech a snížení hladiny  cukru v krvi, takže je vhodná i pro diabetiky.  

Na doma i na cesty 

K výrobě vodíkové vody slouží vodíkový generátor, který je prodáván ve dvou základních variantách, jako vodíková  konev na doma anebo vodíková lahev pro cestování. Pro výrobu vodíkové vody můžete použít kohoutkovou vodu,  balenou vodu či destilovanou vodu. Pro pocítění účinku vodíkové vody se doporučuje jí pít na pravidelné denní bázi.  

Pro cestování můžete využít také vodíkové tablety, které se postarají o postupné uvolňování vodíku

Zpět do obchodu