Tip Doprava zdarma
Kód: XDHS201 | Značka: vodikove-lahve.cz

Generátor molekulárního vodíku

4 990 Kč 5 570 Kč Sleva 10 % 4 124 Kč bez DPH
Skladem

Objevte zázrak 21. století. Vodík má pro terapeutické a preventivní aplikace mnoho výhod. Vykazuje nejen účinnost proti oxidačnímu stresu, ale i rozličné protizánětlivé a protialergické efekty. Klinické pokusy ukazují, že aplikace molekulárního vodíku snižuje výskyt mitochondriálních poruch. Molekulární vodík zaujímá v současné době první místa na poli vědeckého, ale také již lékařského výzkumu v oblasti zdraví. Představujeme vám generátor, který na českém trhu patří mezi nejlepší s poměrem cena / výkon.

Kategorie: Generátory vodíkové vody
Záruka: 2 roky
Výška: 275 mm
Šířka: 70 mm
Kapacita baterie: 1000 mA
Hmotnost: 320 g
Doba nabíjení: cca 2 hodiny
Objem lahve: 500 ml
Oxidační hodnota: -245 mV
Koncentrace vodíku: 1000 - 1200 ppb

K čemu slouží lahev na vodíkovou vodu

Díky této oblíbené lahvi budete mít vodu obohacenou molekulárním vodíkem vždy u sebe. Stačí ji doma nabít podobně, jako nabíjíte mobil, a vzít s sebou do práce, do posilovny i třeba na výlet. Kdekoli do ní natočte vodu z kohoutku a jedním stiskem tlačítka spusťte elektrolýzu. Takto upravená voda působí v těle jako silný antioxidant. Vůbec nejlepších výsledků dosáhnete, pokud zelektrolyzujete vodu, kterou jste předem přefiltrovali.

 

Láhev na výrobu molekulárního vodíkuProč používat lahev na vodíkovou vodu?

Při elektrolýze spolu dva atomy vytvoří vazbu a vznikne tak velmi malá, ale mocná molekula vodíku. Takto upravený vodík snadno proniká hluboko do lidského organismu, a to až do samotných buněk. Každá molekula si nese extra elektrony a dokáže díky tomu vyhledat, rozeznat a eliminovat nejrůznější volné radikály v našem těle. Navíc oproti ostatním antioxidantům se při eliminaci nebezpečných kyslíkových radikálů s kyslíkem spojí (H2+O) a vznikne neutrální voda, která tělo bezpečně opustí. Nevznikají tak žádné jiné "zbytkové" volné radikály. Voda obohacená molekulárním vodíkem současně vyrovnává hormonální nerovnováhu, podporuje krevní oběh a metabolismus, je prospěšná pro střeva a žaludek. Rozsáhlé výzkumy potvrdily velkou prospěšnost u pacientů s diabetes I. i II. typu. Především ale napomáhá zlepšení obnovy buněk, a čím více ji budete pít, tím více budete brzdit stárnutí. Vodou si můžete například i omývat obličej.

Výzkum vodíkové terapie stojí za zásadním zlepšením zdraví v Japonsku. Japonci bývali po druhé světové válce jedním z nejvíce nemocných národů a dnes je tomu naopak. Účinků molekulárního vodíku se tu běžně využívá ve zdravotnictví.

 

Jaké jsou hlavní výhody této lahve:

ico-vse-ok Antioxidační schopnosti

ico-vse-ok Posiluje imunitu

ico-vse-ok Zlepšuje stav tuků i cukrů u klientů s diabetem

ico-vse-ok Zlepšuje hladinu cholesterolu

ico-vse-ok Zlepšuje vitalitu a snižuje únavu

ico-vse-ok Urychluje regeneraci svalů, působí proti stárnutí organismu

ico-vse-ok Výrazně urychluje regeneraci po sportu či fyzické zátěži

ico-vse-ok Redukuje záněty a zanícení, urychluje hojení u pacientů v pooperačním stavu

ico-vse-ok Napomáhá při léčbě těchto nemocí: zánět slinivky břišní, záněty jater, záněty střev, autoimunitní choroby (alergie).

ico-vse-ok Dále napomáhá i při léčbě: metabolického syndromu, obezity, reguluje krevní tlak, nespavost, záněty kloubů, překyselení organismu.

 

 

Lahev molekulární vodík

 

Vodíková voda

 

Generátor vodíkové vody

 

Generátor molekulárního vodíku

 

Generátor vodíku

 

Molekulární vodík

 

Více o molekulárním vodíku

 

Generátor molekulárního vodíku