AKCE! Doprava ZDARMA na všechny naše generátory!

Vodíková voda jako zázračný nápoj moderní doby.

Článek o molekulárním vodíkuVědci z celého světa již prokázali: voda je nejzdravější nápoj, který si můžete vybrat. Je bez glukózy a chemikálií, které mohou poškodit obnovu buněk. Samozřejmě je to pouze tehdy, pokud je voda čištěna správně.

Pokud je tedy pitná voda pro člověka tak zdravá, měla by být ještě zdravější, když je zvýšen její obsah vodíku. To je důvod, proč se stále více společností přiklání k výrobě vodíkové pitné vody. Vodíková voda je v dnešní době stále více populární.

Co je to vodíková voda?

Vodíková voda obsahuje molekuly vodíku, které mohou fungovat jako silné antioxidanty. Tyto molekuly mohou pomáhat při neutralizaci volných radikálů kyslíku, které vedou ke vzniku nemocí, zánětů a zrychlují stárnutí organismu.

Většina studií a výzkumů pochází z Japonska a jejich výsledky naznačují širokou škálu výhod vodíku. Vodíková voda obnovuje činnost všech orgánů a systémů normalizací vnitřního prostředí těla. Pomáhá dodávat kyslík a živiny do všech buněk v těle. Zlepšení buněčné výživy se odráží ve stavu pokožky - stává se napjatější a pružnější.

Doporučení pro pravidelné používání vodíkové vody pro pacienty trpící metabolickými poruchami je založeno na výsledcích četných laboratorních a klinických studií prováděných v souladu s přísnými vědeckými standardy.

Jak funguje vodíková voda?

Generátor molekulárního vodíku LAZENAKdyž vodíková voda vstoupí do buňky, volné radikály se změní na molekulu vody, takže je vodík neutralizuje. Kromě toho je vodík malá molekula, která se může snadno dostat do krevního řečiště, rychle se šíří tělem a saturuje orgány. Molekuly dalších známých antioxidantů - koenzymu Q10 nebo vitamínu C - jsou mnohem větší, a proto je těžší je absorbovat. Čím méně volných radikálů - tím lepší imunita a zdraví celého těla.

Dříve existovalo několik způsobů, jak dodávat vodík do buněk - například inhalace nebo injekce. Voda naplněná vodíkem však funguje efektivněji a je levnější. Jediný problém je, že vodík se vypařuje z vody během patnácti až dvaceti minut, takže pokud se rozhodnete pít vodíkovou vodu, nejlépe je konzumovat ji ze skleněných lahví nebo sklenic, případně z hliníkových lahví a vypít ji než se vodík z vody odpaří.

Vodíková voda je čistá, bez chuti a zápachu, pouze s malými bublinkami plynu. Výrobci doporučují vypít alespoň jeden litr vodíkové vody denně. Molekulární vodík má velkou budoucnost. Účinek, který pocítíte, však samozřejmě není okamžitý: stejně jako v případě přechodu na zdravou stravu budou výsledky následovat za jeden až tři měsíce. Lidé si pak začnou všímat zlepšení jejich celkového stavu, stavu a vzhledu pokožky, více energie a celkové pohody.

Výhody vodíkové vody pro naše zdraví.

Pití vodíkové vody se doporučuje všem lidem bez výjimky: dětem, starším lidem, sportovcům, těhotným i kojícím ženám. Lidé, kteří žijí v oblastech s horším ovzduším nebo se často pohybují např. v prašném prostředí, mohou pocítit velký přínos pro jejich zdraví. Vodíková voda je perfektní volbou i pro udržení zdraví lidí trpících různými chronickými onemocněními.

Jaké jsou vedlejší účinky vodíkové vody?

Nebyly zjištěny žádné vedlejší účinky vodíkové vody. Molekuly vodíku jsou bezpečné a jsou i součástí lidského těla; například ve střevě se denně tvoří vodík. Je však dobré opět připomenout, vodík se z vody rychle odpařuje, a proto je vždy doporučeno pít čerstvě připravenou vodíkovou vodu.

Použití ve sportu

Při intenzivní fyzické aktivitě se zvyšuje spotřeba kyslíku a tělo produkuje nadměrný počet oxidantů. Proto je i pro sportovce velmi zásadní pít vodíkovou vodu, která je nejlepším antioxidantem. Voda je také důležitá pro sportovce z následujících důvodů:

ico-vse-ok aktivuje se metabolismus tuků

ico-vse-ok zabraňuje hromadění kyseliny mléčné ve svalech

ico-vse-ok eliminuje zánětlivé procesy

ico-vse-ok snižuje poškození tkání těla

 

Chcete-li zvýšit účinnost sportovních výsledků, je potřeba pít vodíkovou vodu před, během i po tréninku.

Vzhledem k vysokému potenciálu regenerace (ORP = -500 mV), slouží jako přírodní zdroj energie, který doporučují přední odborníci v oblasti sportovního lékařství. Zásadní výhodou vodíkové vody oproti jiným sportovním nápojům je její bezpečnost a absence vedlejších účinků, kontraindikací a případných věkových omezení.

Výhody pro hubnutí

S vodíkovou vodou můžete nejen zhubnout, ale také si dlouhodobě udržovat postavu a mladistvý vzhled. Molekulární vodík absorbuje oxidanty, které narušují metabolismus tuků. Je vědecky dokázáno, že vodíková voda významně snižuje obsah tuku v játrech a snižuje hladinu cukru v krvi.

Vodíková voda stimuluje energetický metabolismus. S negativním redoxním potenciálem (ORP = -500 mV) je zdrojem další energie. Proto tělo nemusí ukládat energii ve formě tuku.

Co říká věda o vodíkové vodě?

Nedávné studie provedené v Japonsku a dalších zemích dokazují, že je to právě vodíková voda, která ovlivňuje buňky těla. Je považována za silný antioxidant, který je užitečný pro všechny lidi, bez ohledu na jejich věk a zdravotní stav.

Výhody vodíkové vody

Generátor na molekulární vodíkVodíková voda má řadu vědecky prokázaných vlastností: podle studií má hydrogenovaná voda potenciál potlačovat zánět. Molekulární vodík měl také protizánětlivé účinky ve studiích na zvířatech.

V experimentu s 10 mladými sportovci prokázalo pití vodíkové vody snížení nahromaděné kyseliny mléčné po těžkých cvičeních a sníženou únavu svalů. Vodíková voda zabraňuje abnormálnímu přírůstku hmotnosti a zvyšuje produkci antioxidantu glutathionperoxidázy (=antioxidační ochrana lidského těla). Posílilo spalování tuků a cukrů a jejich přeměnu na energii bez jakékoli změny ve stravě. Pití vodíkové vody ovlivňuje tělo podobně jako omezení kalorií.

Vodíková voda pomáhá redukovat ztučnělá játra a obezitu. Pitná vodíková voda (cca 900 ml denně po dobu 8 týdnů) snížila cholesterol, zlepšila glukózovou toleranci a inzulínovou rezistenci ve studii s 36 pacienty s diabetem 2. typu nebo prediabetes (snížená tolerance glukózy).

Kde můžete získat vodíkovou vodu?

V domácích podmínkách se vodíková voda snadno získá pomocí generátoru vodíkové vody. Toto zařízení čistí a obohacuje pitnou vodu vodíkem v koncentracích 1,0-1,8 ppm (1,0 - 1,8 miligramů na 1 litr).

Druhou možností, která se v současné době nabízí na trhu, jsou tablety, které se rozpustí v pitné vodě.