AKCE! Doprava ZDARMA na všechny naše generátory!

Vodíková voda jako zázračný nápoj moderní doby

Článek o molekulárním vodíku

Voda jako nejzdravější nápoj

Voda je nejzdravější nápoj, který si můžete vybrat. Je bez glukózy a chemikálií, které mohou poškodit obnovu buněk. Musí však být správně čištěna.V poslední době se na trhu objevuje voda sycená vodíkem. Její přínos pro lidský organismus je nezanedbatelný.Co je to vodíková voda?

Vodíková voda obsahuje molekuly vodíku, které fungují jako silné antioxidanty. Tyto molekuly pomáhají při neutralizaci volných radikálů kyslíku, které vedou ke vzniku nemocí, zánětů a zrychlují stárnutí organismu.

Většina studií a výzkumů pochází z Japonska a jejich výsledky naznačují, že vodíková voda obnovuje činnost všech orgánů a systémů normalizací vnitřního prostředí těla. Pomáhá dodávat kyslík a živiny do všech buněk v těle a upravuje metabolický systém. Zlepšení buněčné výživy po pití vodíkové vody se odráží ve stavu pokožky, která sestává napjatější a pružnější.

 

Jak funguje vodíková voda?

Generátor molekulárního vodíku LAZENA

Když voda s vodíkem vstoupí do buňky, volné radikály se změní na molekulu vody, takže je vodík neutralizuje. Vodík je malá molekula, která se může snadno dostat do krevního řečiště, rychle se šíří tělem a saturuje orgány. Molekuly dalších známých antioxidantů, jako je koenzym Q10 nebo vitamín C, jsou mnohem větší, a proto je těžší je absorbovat. Zjednodušeně řečeno, čím méně doplnila bych volných radikálů - tím lepší imunita a zdraví celého těla.

Voda naplněná vodíkem funguje velice efektivně. Vodík se z vody vypařuje během patnácti až dvaceti minut, takže pokud se rozhodnete pít vodíkovou vodu, nejlépe je konzumovat ji ze skleněných lahví nebo sklenic, případně z hliníkových lahví a vypít ji dříve, než se vodík z vody odpaří. To znamená mít ji vždy čerstvou.

Vodíková voda je čistá, bez chuti a zápachu, pouze s malými bublinkami plynu. Doporučujeme pít ji denně. Je vhodná i pro děti, starší lidi, těhotné a kojící ženy. Dosud nebyly zjištěny žádné vedlejší účinky. Výrazné zlepšení zdraví pocítíte za jeden až tři měsíce. Záleží na vašem životním stylu a zdravotním stavu.

Použití ve sportu

Při intenzivní fyzické aktivitě se zvyšuje spotřeba kyslíku a tělo produkuje nadměrný počet oxidantů. Proto je i pro sportovce velmi zásadní pít vodíkovou vodu, která je nejlepším antioxidantem. Vodíková voda je pro sportovce důležitá hned z několika důvodů:

 

ico-vse-ok aktivuje metabolismus tuků

ico-vse-ok zabraňuje hromadění kyseliny mléčné ve svalech

ico-vse-ok eliminuje zánětlivé procesy

ico-vse-ok snižuje poškození tkání těla

 

Chcete-li zvýšit účinnost sportovních výsledků, je potřeba pít vodíkovou vodu před, během i po tréninku.Vzhledem k vysokému potenciálu regenerace (ORP = -500 mV), slouží jako přírodní zdroj energie, který doporučují přední odborníci v oblasti sportovního lékařství. Zásadní výhodou vodíkové vody oproti jiným sportovním nápojům je její bezpečnost a absence vedlejších účinků, kontraindikací a případných věkových omezení.

V experimentu s 10 mladými sportovci prokázalo pití vodíkové vody snížení nahromaděné kyseliny mléčné po těžkých cvičeních a sníženou únavu svalů. Vodíková voda zabraňuje abnormálnímu přírůstku hmotnosti a zvyšuje produkci antioxidantu glutathionperoxidázy, který je zodpovědný za antioxidační ochranu lidského těla. Posílilo spalování tuků a cukrů a jejich přeměnu na energii bez jakékoli změny ve stravě. Pití vodíkové vody ovlivňuje tělo podobně jako omezení kalorií.

 

Vodíková voda a hubnutí

S vodíkovou vodou můžete nejen zhubnout, ale také si dlouhodobě udržovat postavu a mladistvý vzhled. Molekulární vodík absorbuje oxidanty, které narušují metabolismus tuků. Je vědecky dokázáno, že vodíková voda významně snižuje obsah tuku v játrech a snižuje hladinu cukru v krvi.

Vodíková voda stimuluje energetický metabolismus. S negativním redoxním potenciálem (ORP = -500 mV) je zdrojem další energie. Proto tělo nemusí ukládat energii ve formě tuku.

Vodíková voda pomáhá redukovat ztučnělá játra a obezitu. Pitná vodíková voda (cca 900 ml denně po dobu 8 týdnů) snížila cholesterol, zlepšila glukózovou toleranci a inzulínovou rezistenci ve studii s 36 pacienty s diabetem 2. typu nebo prediabetes (snížená tolerance glukózy).

Kde mohu získat vodíkovou vodu?

Generátor na molekulární vodík

V domácích podmínkách se vodíková voda snadno získá pomocí generátoru vodíkové vody. Toto zařízení čistí a obohacuje pitnou vodu vodíkem v koncentracích 1,0-1,8 ppm (1,0 - 1,8 miligramů na 1 litr).

Druhou možností, která se v současné době nabízí na trhu, jsou vodíkové tablety. Potřebujete poradit? Napište nám.

 

Zpět do obchodu